יתרונות של פרסום לפי שיחות נכנסות

 

לפרסום שנמדד לפי שיחות נכנסות יש מספר יתרונות הן מבחינת המפרסמים (בעלי העסקים) מבחינת השותפים (חברות הפרסום ואנשי השיווק). במאמר זה נציג יתרונות אלו של שני הצדדים הנ"ל וכן איך עבודה עם רשת תוכניות השותפים של talkmarket יכולה להתאים גם לכם.

 

מפרסמים – בעלי עסק

 

1. רשת שותפים זו מאפשרת לכם לקבל שיחה בזמן אמת, או במילים אחרות: "שיחה חמה" מלקוח שמתעניין במוצר שלכם ממש עכשיו ורוצה לשמוע פרטים נוספים.

 

2. מעתה תוכלו לקבל חשיפה ופרסום גם באפיקי פרסום אוף ליין. כלומר, שותפי הפרסום שלנו יוכלו לפרסם את הקמפיין שלכם גם בעיתונים, פלאיירים, שלטי חוצות וכדומה.

 

3. כל נתוני השיחה נשמרים במערכת, שיכולה לשמש אתכם כמיני CRM. זיהוי השיחה, משך השיחה, שעת קבל השיחה וכן הקלטת השיחה נשמרים בזמן אמת במערכת ונגישים עבורכם כל הזמן.

 

4. לקוח שמתקשר (לעומת לקוח שמשאיר פרטים בטופס מקוון) ברוב המקרים יהיה רציני יותר ובשל יותר לקראת סגירת עסקה.

 

5. קבלת שיחה טלפונית היא הצעד הקרוב יותר במשפך השיווקי לכיוון סגירת עסקה. כמו כן תוכלו לשמור את מספר המתקשר שנחשף לכם במערכת ולשמור אותו במערך ניהול או מעקב הלקוחות שלכם.

 

6. במידה והתקשר לקוח פוטנציאלי ממספר מסויים כמה פעמים והליד נחשב לתקין, המערכת תחייב אתכם פעם אחת בלבד.

 

לסיכום, תוכלו מעתה לשבת ולהישען אחורה ולתת לשותפי הפרסום במערכת לדאוג להכניס לעסק שלכם שיחות נכנסות מלקוחות פוטנציאליים. ואתם, תשלמו רק על השיחות הרלוונטיות שקיבלתם.

 

שותפים – affiliates

 

1. מעתה תוכלו לשלב מספרי טלפון באתר או במדיה שלכם ולייצר יותר רווחים.

 

2. אינכם מוגבלים לשיווק מקוון בלבד. יש לכם אפליקציה סלולרית? מקומון? יודעים להפיק עבודות דפוס? תוכלו לשווק קמפיינים בכל דרך חוקית שרלוונטית לקמפיינים במערכת.

 

3. במערכת עשרות קמפיינים במגוון תחומים. מספר הקמפיינים הולך וגדל לאורך זמן וכן גובה העמלות.

 

4. השיווק הסלולרי הולך וגדל בקצב מהיר. עלויות הפרסום בסמאטרפונים נמוכות ביחס לעלויות פרסום באפיקים המסורתיים וזו ההזדמנות שלכם להרוויח מהארביטראז'.

 

5. למפרסם יש 72 שעות לאשר / לדחות שיחה – כך שאתם תדעו את תוצאות הפרסום שלכם תוך מספר ימים בלבד ולא רק בסוף החודש. אם המפרסם ביקש לדחות את השיחה, בעל העסק צריך לתת הסבר מפורט ומלא על סיבת הדחיה וכן השיחה תיבדק על ידי צוות האתר למשך זמן נוסף שיידרש.

 

לסיכום, עבודה עם רשת תוכניות השותפים של talkmarket יכולה להיות מתגמלת מאוד ונשמח לראות אתכם בין שותפנו 🙂